Център за трансфер на технологии | TIA Portal Innovation tour 2018

TIA Portal Innovation tour 2018

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ,

Отправяме Ви покана да присъствате на техническият семинар на направление Дигитализирано производство на Siemens България за новостите в платформата TIA Portal (Totally Integrated Automation) под надслов: "TIA Portal Innovation tour 2018 / 60 Years SIMATIC". Семинарът ще се проведе на 7 юни (четвъртък) от 13:30 до 17:00 ч.

В презентационната част ще бъдат представени новости в платформата на Siemens TIA Portal, иновации в индустриалната автоматизация, възможности за повишаване на продуктивността на производството, решения и референции в тази област, базирани на TIA (Totally Integrated Automation). Специално внимание ще бъде обърнато на темите:

•  60 години SIMATIC / Дискретна автоматизация;
  •  Новости Интегриран инженеринг в TIA Portal v15;
  •  Нови технологични обекти за кинематични модели в Simatic S7-1500T.

Молим Ви да сведете информацията за практическите демонстрации до академичния състав, докторантите и студентите от вашите катедри. Повече информация за събитието може да получите тук и тук.

С уважение,

Екипът на Центъра за трансфер на технологии

Дата :31-05-2018 0:00:00

Всички новини в тази категория